Rok za prijavu: 30.06.2021.

Potreban broj radnika/radnica: 2

  • MJESTO RADA: Gradec

    VRSTA ZAPOSLENJA: rad na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja

    Radnik na održavanju farme je odgovoran za različite mehaničke/električarske poslove koji uključuju održavanje, instaliranje, testiranje i popravak opreme.

    Opis poslova:

    • Rekonstrukcija, održavanje i popravak elektropostrojenja, instalacija i strojeva u objektima
    • Električno zavarivanje

     Profil kandidata:

    • SSS- elektro usmjerenja
    • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
    • vještina rješavanja tehničkih problema
    • motiviranost za svladavanje novih vještina
    • spremnost na obraćanje pažnje na detalje
    • sposobnost samostalnog i timskog rada

    Posebni uvjeti za rad na svinjogojskim farmama:

    • u domaćinstvu se ne uzgajaju svinje
    • kandidat/kinja se ne bavi lovom

    Nudimo:

    • plaćeni putni trošak
    • mogućnost trajnog zaposlenja
    • mogućnost kontinuiranog učenja i usavršavanja