Rok za prijavu: 28.02.2020.

Potreban broj radnika/radnica: 2

MJESTO RADA: svinjogojske farme i farme muznih krava na području Baranje

VRSTA ZAPOSLENJA: rad na određeno s mogućnošću stalnog zaposlenja

Posao veterinarskog tehničara na farmi podrazumijeva rad sa životinjama u skladu s tehnološkim i veterinarskim procedurama te ostale poslove na farmi obuhvaćene procesima proizvodnje.

Opis poslova:

  • liječenje oboljelih životinja u suradnji s doktorom veterinarske medicine
  • identifikacija oboljelih životinja
  • pripremanje životinja na pregled
  • unošenje podataka u bazu

Profil kandidata:

  • SSS- veterinarski tehničar (m/ž)
  • radno iskustvo nije važno, iako je određeno iskustvo rada sa životinjama prednost
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • prilagodljivost
  • sposobnost snalaženja u dinamičnom okruženju
  • spremnost na samostalan i timski rad

Dodatni uvjeti za rad na svinjogojskim farmama:

  • u domaćinstvu se ne uzgajaju svinje
  • kandidat/kinja se ne bavi lovom